Informace v souvislosti s pandemií COVID-19

Vážení zákazníci, níže naleznete aktualizované informace v souvislosti s pandemií COVID-19, které se přímo dotýkají provozu našeho e-shopu. Předem děkujeme za pochopení veškerých našich opatření a případnou trpělivost. Váš Abrex

Aktuálně:

19.03.2020 - Od dnešního dne je, díky novému nařízení vlády, povinné nosit roušky a jiné prostředky pro zakrývání dýchacích cest, takže si je nezapomínejte brát i v takových situacích, kdy si zrovna nejdete vyzvednout balíček s našimi modely! Děkujeme všem, komu není toto nařízení lhostejné, protože ne nadarmo se říká "tvoje rouška chrání mě, moje rouška chrání tebe"!

18.03.2020 - Z důvodu minimalizace rizika přenosu viru jsme se, od odpoledních hodin 17. března 2020 až do odvolání, na stránkách našeho e-shopu rozhodli deaktivovat možnost platby formou dobírky (týká se všech dobírek, tedy i těch placených v EUR), tudíž veškeré objednávky lze momentálně platit pouze bankovním převodem.

17.03.2020 - Na hranicích mezi Českou republikou a Slovenskem se v posledních dnech, díky zákazu osobní přepravy, tvoří výrazné kolony. Nákladní přeprava zatím funguje i nadále, ale kvůli zmíněné dopravní situaci bude s největší pravděpodobností docházet ke zpoždění zásilek. U doručovatelů již navíc mohou být akceptovány pouze bezhotovostní platby.

16.03.2020 - Doručování zásilek zatím probíhá bez omezení, vyjma vládou uzavřených obcí. Pro více informací o doručování (případná zpoždění, mimořádná opatření apod.) doporučujeme sledovat oficiální stránky našich dopravců - Česká pošta, PPL a Geis.

13.03.2020 - Z důvodu nařízení vlády České republiky je naše Muzeum autíček od 13. března 2020 až do odvolání uzavřené.