Způsoby platby

 Náš tip: ​ Pokud si s něčím nevíte rady, doporučujeme navštívit sekci Nejčastěji kladené otázky. Je totiž možné, že právě v nich se nachází odpověď na Vaši otázku.

.

Svou objednávku můžete uhradit některým z těchto způsobů:

Na dobírku v Zásilkovně (Česká republika a Slovensko) - 30 Kč (vč. DPH)

Na dobírku u České pošty nebo kurýra PPL (Česká republika a Slovensko) - 50 Kč (vč. DPH)

Platba na dobírku je nejpoužívanější a nejoblíbenější způsob platby mezi našimi zákazníky.

Platbu dobírkou je možno využít prakticky u všech typů doprav. Zboží zaplatíte hotově přepravci nebo zaměstnanci výdejního místa až při převzetí svého balíčku.

Dobírku je možné platit také bezhotovostně, ale pouze v případě, že je kurýr/výdejní místo dané společnosti vybaven platebním terminálem.

.

Bankovní převod (Česká republika a Slovensko) – ZDARMA

Pokud za zboží rádi platíte předem, můžete využít běžný bankovní převod na základě obdržené zálohové faktury.

Po odeslání objednávky Vám zašleme na Vámi uvedený e-mail všechny informace , které jsou důležité pro převod peněz (číslo účtu, variabilní symbol, atd.). Platbu byste měli provést ideálně do 5 pracovních dní. Dokud peníze nedorazí na náš účet, nebude zboží odesláno. Myslete na to, že běžný bankovní převod může trvat i několik pracovních dní. Proto, pokud na svou objednávku spěcháte, volte raději platbu na dobírku.

Ve chvíli, kdy Vaše peníze dorazí na náš účet, odešleme Vám e-mailem potvrzení o zaplacení a další potřebné informace v souvislosti s Vaší objednávkou. Pokud Vaši platbu včas neobdržíme a ani nás následně nebudete kontaktovat, Vaše objednávka bude po 3 dnech zrušena.

.

Platební brána Comgate – ZDARMA

Nejkomfortnější a nejrychlejší způsob úhrady objednávky lze učinit jednou z těchto čtyř forem:

1) QR platba
2) platba kartou (MasterCard, Maestro, Visa a Google Pay)
3) bankovní převod (standardní nebo expresní)
4) odložená platba (prostřednictvím služby PlatímPakSkip PayTwisto Pay nebo Cofidis Pay)
5) Google Pay (G Pay)

Pokud zvolíte tento způsob úhrady, po vlastním zadání objednávky budete vyzváni k zaplacení příslušné částky pomocí zabezpečeného spojení na platebním systému společnosti ComGate Payments,a.s. (licencovaný subjekt působící pod dohledem České národní banky a Ministerstva financí České republiky). Tento systém Vám umožní uhradit objednávku rychle a bezpečně prostřednictvím Vaší banky nebo služby PlatímPakSkip Pay Twisto Pay nebo Cofidis Pay.

Při tomto způsobu můžete použít platební karty typu Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro. Upozorňujeme, že Vaše banka musí internetové platební transakce na této kartě povolit!

Platbu doporučujeme provést ihned (případně nejpozději do 24 hodin, a to z důvodu následné expirace)! Pokud platbu neprovedete včas a ani nás následně nebudete kontaktovat, Vaše objednávka bude v následujících dnech zrušena (zpravidla po 3 dnech)!

Citlivé údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou Vaší banky (ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka, mBank, Era, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Equa bank, Moneta Money Bank, Sberbank, Fio banka aj.) a nejsou tak k dispozici nikomu dalšímu, ani nám!

Nikdy nepoužívejte platbu kartou na veřejně přístupných počítačích (např. v internetových kavárnách)! Při vyplňování formuláře se ujistěte, že nikdo nemůže vkládaná data na monitoru přečíst!

.

Platba objednávky s doručením mimo Českou republiku a Slovensko

Objednávka, jejímž místem doručení je jiná země než Česká republika a Slovensko, lze momentálně platit pouze prostřednictvím platební brány Comgate (viz více informací o ní výše) a nelze tak z technických důvodů hradit například dobírkou. Pokud Vám tento způsob platby nevyhovuje, můžete nás kontaktovat a my Vám následně individuálně naceníme jiný způsob platby.

.

.

Platba objednávky v eurech (EUR)

Platba v měně EUR je možná pouze u objednávek se zvolenou dopravou na Slovensko (Zásilkovna nebo PPL), u nichž je úhrada řešena formou na dobírku. Kurz pro přepočet dobírky z měny CZK na EUR se pro tyto objednávky vypočítává dle aktuálního kurzu přepravce a jejich finální platba probíhá až na výdejním místě (Zásilkovna) nebo přímo u kurýra (PPL).

.

.

IBAN a BIC (SWIFT) kód pro platbu na Slovensko

IBAN: CZ20 2600 0000 0020 5694 0105
BIC: CITICZPX