Způsoby platby

 Náš tip: ​ Pokud si s něčím nevíte rady, doporučujeme navštívit sekci Nejčastěji kladené otázky. Je totiž možné, že právě v nich se nachází odpověď na Vaši otázku.

.

Svou objednávku můžete uhradit některým z těchto způsobů:

Na dobírku (Česká republika a Slovensko) – 50 Kč (vč. DPH)

Platba na dobírku je nejpoužívanější a nejoblíbenější způsob platby mezi našimi zákazníky.

Platbu dobírkou je možno využít prakticky u všech typů doprav. Zboží zaplatíte hotově přepravci až při převzetí svého balíčku.

Dobírku je možné platit také bezhotovostně, ale pouze v případě, že je kurýr dané společnosti vybaven platebním terminálem.

.

Bankovní převod – ZDARMA

Pokud za zboží rádi platíte předem, můžete využít běžný bankovní převod na základě obdržené zálohové faktury.

Po odeslání objednávky Vám zašleme na Vámi uvedený e-mail všechny informace , které jsou důležité pro převod peněz (číslo účtu, variabilní symbol, atd.). Platbu byste měli provést ideálně do 5 pracovních dní. Dokud peníze nedorazí na náš účet, nebude zboží odesláno. Myslete na to, že běžný bankovní převod může trvat i několik pracovních dní. Proto, pokud na svou objednávku spěcháte, volte raději platbu na dobírku.

Ve chvíli, kdy Vaše peníze dorazí na náš účet, odešleme Vám e-mailem potvrzení o zaplacení a další potřebné informace v souvislosti s Vaší objednávkou. Pokud Vaši platbu včas neobdržíme a ani nás následně nebudete kontaktovat, Vaše objednávka bude po 3 dnech zrušena.

.

Platební brána Comgate (Česká republika a Slovensko) – ZDARMA

Nejkomfortnější a nejrychlejší způsob úhrady objednávky lze učinit jednou z těchto tří forem:

1) blesková platba s využitím Vaší platební karty
2) využití odložené platby (prostřednictvím služby Mall Pay od Mall nebo služby PlatímPak od Equa bank)
3) využití expresního nebo standardního bankovního převodu (prostřednictvím tlačítka Vašeho internetového bankovnictví)

Pokud zvolíte tento způsob úhrady, po vlastním zadání objednávky budete vyzváni k zaplacení příslušné částky pomocí zabezpečeného spojení na platebním systému společnosti ComGate Payments,a.s. (licencovaný subjekt působící pod dohledem České národní banky a Ministerstva financí České republiky). Tento systém Vám umožní uhradit objednávku rychle a bezpečně prostřednictvím Vaší banky nebo služby Mall Pay od Mall či PlatímPak od Equa bank.

Při tomto způsobu můžete použít platební karty typu Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic nebo Maestro.  Upozorňujeme, že Vaše banka musí internetové platební transakce na této kartě povolit a že lze platit pouze platebními kartami, které byly vydány na území České republiky nebo Slovenska!

V případě platby objednávky, u které bude vyplněna jiná země, než je Česká republika nebo Slovensko, bude platba vrácena, ale bude z ní účtován manipulační poplatek ve výši 5 EUR!

Platbu doporučujeme provést ihned (případně nejpozději do 24 hodin, a to z důvodu následné expirace)! Pokud platbu neprovedete včas a ani nás následně nebudete kontaktovat, Vaše objednávka bude v následujících dnech zrušena (zpravidla po 3 dnech)!

Citlivé údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou Vaší banky (ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka, mBank, Era, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Equa bank, Moneta Money Bank, Sberbank, Fio banka aj.) a nejsou tak k dispozici nikomu dalšímu, ani nám!

Nikdy nepoužívejte platbu kartou na veřejně přístupných počítačích (např. v internetových kavárnách)! Při vyplňování formuláře se ujistěte, že nikdo nemůže vkládaná data na monitoru přečíst!

.

Platba objednávky v eurech (EUR)

Platba v eurech (EUR) je možná pouze u zvolené dopravy přepravcem na Slovensko s dobírkou, který konečnou částku vypočítává na základě svého aktuálního kurzu.

.

.

IBAN a BIC (SWIFT) kód pro platbu na Slovensko

IBAN: CZ20 2600 0000 0020 5694 0105
BIC: CITICZPX