Způsoby platby

Jak uhradit objednávku z našeho e-shopu?

Běžný bankovní převod – ZDARMA

Pokud za zboží rádi platíte předem, můžete využít běžný bankovní převod na základě obdržené zálohové faktury.

Po odeslání objednávky Vám zašleme na Vámi uvedený e-mail všechny informace , které jsou důležité pro převod peněz (číslo účtu, variabilní symbol, atd.). Platbu byste měli provést ideálně do 5 pracovních dní. Dokud peníze nedorazí na náš účet, nebude zboží odesláno. Myslete na to, že běžný bankovní převod může trvat i několik pracovních dní. Proto, pokud na svou objednávku spěcháte, volte raději platbu na dobírku.

Ve chvíli, kdy Vaše peníze dorazí na náš účet, odešleme Vám e-mailem potvrzení o zaplacení a informace o doručení. Pokud Vaši platbu včas neobdržíme a ani nás nebudete jinak kontaktovat, Vaše objednávka bude po 3 dnech zrušena.

.

Dobírka (Česká republika a Slovensko) – DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENO! - Více informací zde www.abrex.cz/koronavirus.htm

Platba na dobírku je nejpoužívanější a nejoblíbenější způsob platby mezi našimi zákazníky.

Platbu dobírkou je možno využít prakticky u věch typů doprav. Zboží zaplatíte hotově přepravci až při převzetí svého balíčku.

Dobírku je možné platit také bezhotovostně, ale pouze v případě, že je kurýr dané společnosti vybaven platebním terminálem.

.

On-line kartou (Česká republika a Slovensko) – JIŽ BRZY!

Nejkomfortnějším a nejrychlejším způsobem úhrady je platba s využitím platební karty nebo expresního tlačítka Vašeho internetového bankovnictví (tzv. rychlý bankovní převod).

Pokud zvolíte tuto možno, po vlastním zadání objednávky budete vyzváni k zaplacení příslušné částky pomocí zabezpečeného spojení na platebním systému společnosti ComGate Payments,a.s. (licencovaný subjekt působící pod dohledem České národní banky a Ministerstva financí České republiky). Tento systém Vám umožní uhradit objednávku rychle a bezpečně prostřednictvím Vaší banky.

Použít můžete karty typu Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic nebo Maestro.  Upozorňujeme, že Vaše banka musí internetové platební transakce na této kartě povolit. Minimální částka platby činí 10 Kč!

Nikdy nepoužívejte platbu kartou na veřejně přístupných počítačích (např. v internetových kavárnách)! Při vyplňování formuláře se ujistěte, že nikdo nemůže vkládaná data na monitoru přečíst!

Dále upozorňujeme, že lze platit pouze platebními kartami, které byly vydány na území Češké republiky nebo Slovenska!

Citlivé údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou Vaší banky (ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka, mBank, Era, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Equa bank, Moneta Money Bank, Sberbank nebo Fio banka) a nejsou tak k dispozici nikomu dalšímu, ani nám!

.

Platba objednávky v eurech (EUR)

DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENO! - Více informací zde www.abrex.cz/koronavirus.htm

Platba v eurech (EUR) je možná pouze u zvolené dopravy přepravcem na Slovensko s dobírkou, který konečnou částku vypočítává na základě svého aktuálního kurzu.