Pro IZS

Chceme udělat radost těm, kteří pomáhají!

U nás v Abrexu si nesmírně vážíme náročné práce všech členů složek integrovaného záchranného systému, kteří se o nás každým dnem starají. Jako poděkování jim proto za jejich neúnavnou službu a vykonávanou činnost nabízíme skvělou slevu na nákup našich produktů ve výši 10 %.

Letmá ukázka naší produkce modelů IZS:

.

Podmínky pro členy integrovaného záchranného systému

Pro získání slevy je zapotřebí:

  1. Registrovat se na stránkách našeho e-shopu abrex.cz v sekci Registrace.
  2. Následně svou uskutečněnou registraci ověřit níže prostřednictvím ověřovacího formuláře, a to prokázáním se aktivním průkazem IZS nebo jiným platným dokladem potvrzujícím příslušnost k dané složce IZS a poskytnout jeho anonymizovanou kopii, případně uvést své služební číslo a název složky (upozorňujeme, že příslušnost může být následně ověřována u velitelů daných složek).

.

Platnost slevy a další doplňující informace:

  • Uvedená sleva platí pouze a jen na nákup na našem e-shopu abrex.cz a nelze ji využít v naší firemní prodejně apod.
  • Nákup v rámci IZS registrace se řídí standardními Všeobecnými obchodními podmínkami s výjimkou převoditelnosti mezi osobami – zlevněné IZS členství je nepřevoditelné.
  • Sleva začíná platit až po úplném ověření registrace (viz výše bod č. 2), kdy následně dochází k jejímu přiřazení k danému nákupnímu účtu.
  • Sleva platí pro členy IZS nejen v rámci tuzemského působení, tak rovněž i působení zahraničního.
  • Sleva se vztahuje pouze na takové produkty, které nejsou označeny jako limitovaná edice.
  • Zvýhodněné konečné ceny, zahrnující již danou slevu, jsou viditelné až po Přihlášení na našem e-shopu. Bez přihlášení se zobrazují pouze ceny původní.
  • Slevu nelze nastavit k jednorázovým objednávkám bez registrace.

.

Ověření uskutečněné registrace IZS

Níže vyplňte požadované údaje

▼ Níže můžete případně vložit i doplňující fotografie. (vkládat lze pouze soubory typu .jpg, .jpeg, .png, .heic.JPG, .JPEG, .PNG nebo .HEIC)