Neautorizované modely

Věřte nebo ne, nelegální kopírování se bohužel děje i při výrobě modelů autíček. Někdy jsou pouze odstraněna loga výrobce a model je přebalen do nové krabičky, někdy je zkopírován kompletně celý model.

Poslední dobou se obzvláště na tuzemském trhu poměrně hojně objevují i falzifikáty limitovaných a dalších jinak speciálních modelů produkce Abrex.

.

Originál je jen jeden!

U modelů značky Abrex je kladen velký důraz na detail a splnění vysokých standardů kvality, díky čemuž patří mezi nejvyhledávanější produkty mezi sběrateli. Ochranná známka Abrex (ABREX SIMPLY SMALL CARS) je všeobecně známý sběratelský pojem po celém světě a je registrována pod číslem zápisu 325649 v databázi Úřadu průmyslového vlastnictví. Naše společnost ABREX s.r.o. proto, jako vlastník práv k této ochranné známce a výrobce originálních licencovaných produktů Abrex, nemůže akceptovat počínání třetích stran, nabízejících neautorizované produkty pod názvem a ochrannou známkou společnosti Abrex, které byly upraveny či jakýmkoliv způsobem pozměněny bez řádného povolení.

Značka a ochranná známka Abrex, jsou společně s dalšími ochrannými prvky Abrex [tj. logo (grafické i textové), originální balení (krabička, přebal, plachetka, podstavec), katalogová čísla produktů, samolepky (označující např. limitované edice), certifikáty, hologramy a další] zárukou originality.

Pokud si nejste jisti tím, zda doma máte originální kus nebo falzifikát bez přidané hodnoty, připravujeme do budoucna novou službu, která se bude zaměřovat na ověřování pravosti modelů.

.

Ukázky neautorizovaných modelů:

Na obrázcích níže můžete porovnat originální produkty Abrex (označení Original) a jejich falzifikáty/kopie (označení Fake).

Čas od času se na trhu (především na aukčích portálech) objevují rovněž takové produkty, které obsahují naši značku a ochrannou známku, ale naše společnost je nikdy nevydala. Za takovými produkty (námi označovanými taktéž Fake) z převážné většiny stojí vychytralí a ziskuchtiví jedinci, kteří se ve svém volném čase specializují na modelářství a všeobecné úpravy modelů.

Setkali jste se už někdy s falzifikáty a kopiemi našich modelů? V tom případě budeme rádi, když nám jejich fotografie zašlete prostřednictvím zprávy na Facebooku!