Doručování objednávek ke konci roku!

Doručování objednávek ke konci roku!

U objednávek se zvolenou možností platby dobírkou nebo bleskové platby s využitím platební karty prostřednictvím brány Comgate, které budou uskutečněny nejpozději do středy 21.12.2022 (konkrétně do 12 hodin), garantujeme jejich včasné vyexpedování.

U objednávek, u kterých bude úhrada řešena formou klasického (někdy až několikadenního) bankovního převodu, platí to, že pro jejich včasné vyexpedování musí být jejich úhrada na našem účtu přijata nejpozději do středy 21.12.2022 (konkrétně do 12 hodin).

Expedice objednávek, které budou uskutečněné a zaplacené po zmíněném termínu, bude dále probíhat až po celozávodní dovolené (více informací o dovolené naleznete zde) a lednové inventuře (více informací o inventuře naleznete zde) - tj. až od středy 11.1.2023!

Termínem garance vyexpedování z našeho skladu nezaručujeme to, že objednávky budou doručeny tak, aby zboží z nich bylo možné na 100% umístit pod stromeček – tato skutečnost již dále závisí na vytíženosti samotných přepravců, za které neneseme žádnou zodpovědnost!

Děkujeme za pochopení.

Váš Abrex