1:18 ŠKODA MODELS - SAIC VW EDITION

1:18 ŠKODA MODELS - SAIC VW EDITION

Vážení přátelé,

S radostí Vám oznamujeme, že jsme do naší nabídku zařadili MODELY ŠKODA v měřítku 1:18 v EDICI SAIC VOLKSWAGEN, tedy modely aut dle předloh Škodovek vyráběných pro čínský trh. Po velmi složitých jednání se nám povedlo domluvit spolupráci Škoda Auto | Abrex | SAIC Volkswagen a stali jsme se jediným legálním a licencovaným dovozcem těchto modelů do Evropy. Legální modely je možné zakoupit u naší společnosti ABREX - jsou zabaleny výhradně v krabičce ABREX a opatřeny bezpečnostním hologramem se sériovým číslem.
 
Chcete mít tyto modely a vyhnout se nepříjemnostem s nelegálním nákupem např. zabavení modelů a následné likvidaci celníky v rámci EU, vysokým cenám za dopravu, případně komplikovaným reklamacím nebo následným skrytým doplatkům za clo a DPH? Pak věříme, že Vás naše nabídka a servis osloví!
 
V naší nabídce jsou všechny modely od Škoda Superb II FL ve všech barevných provedeních (v současné době skladem a ihned k expedici) a v budoucnu budou všechny nové modely vyráběné pro SAIC VW Čína.
 
Celá nabídka je k dispozici na našem eshopu www.abrex.cz, v naší firemní prodejně v Muzeu autíček na zámku Příseka. Dále modely bude možné zakoupit na našem stánku v rámci akce MODEL HOBBY 19.-22.10.2017 PVA EXPO PRAHA.
 
Zaváděcí cena na všechny modely v rámci této edice je 2995,- s DPH.