[ ↓ k menu ↓ ]


O společnosti

Jsme šťastni, že jste zavítali na naše stránky. Váš zájem o naše modely a Vaše podněty jsou tím, co nás žene vpřed, tím, co nám pomáhá se stále zlepšovat a zkvalitňovat produkty značky ABREX. Vaše radost z našich modelů je pro nás to nejdůležitější a kvůli ní je vyrábíme.

Společnost ABREX vznikla v roce 1998, v několika následujících letech se zabývala dovozem různých značek modelů aut na český trh. V roce 2004 uvedla na trh první model Škoda - Octavia 2004, čímž byla zahájena výroba modelů pod značkou ABREX a snaha o zmapování kompletní produkce mladoboleslavské automobilky.

V roce 2008 jsme rozšířili vývoj a výrobu o modely představující i jiné české výrobce z odvětví motorismu a představili jsme veřejnosti hned čtyři modely motocyklů Jawa nebo nákladní automobily Praga v několika verzích. Pro fanoušky závodních modelů jsme připravili např. závodní tahač Buggyra.

V současné době v nabídce společnosti ABREX najdete mnoho modelů, jak historických, klasických, moderních tak závodních modelů v několika měřítkách. Mezi nejoblíbenější bezesporu patří měřítko 1:43 a 1:18. Dalšími měřítky jsou 1:72 a 1:24.

V posledních dvou letech jsme nepředstavili tolik novinek, kolik by si sběratelé představovali. Naopak pro nejbližší období připravujeme velké množství novinek. Více se dozvíte v sekci PŘIPRAVUJEME.
Budeme vděčni i za Vaše podněty a názory. Jakékoliv Vaše nápady nám zašlete na info@abrex.cz.
Obdivujeme i skutečná auta a motocykly, budeme rádi pokud nám zašlete fotografie svých "vytuněných" Škodovek, ale i jiných značek, pěkných veteránů apod. 


[ ↑ k obsahu ↑ ]