[ ↓ k menu ↓ ]


Napište nám

Otázka:
Popis dotazu:
Vaše jméno:
Email:

FAQ - vaše dotazy

Rozměry modelů

Jak velký je model 1/24?

Abrex odpovídá: Pro Vaší snadnější orientaci uvedeme rozměry všech měřítek, které máme k dispozici: V měřítku 1/18 má model délku obvykle 25 - 27 cm dle typu auta, u 1/24 je velikost cca 19 cm, 1/43 jsou autíčka dlouhá cca 10 cm a malé modely 1/72 mají velkost cca 6 cm.

Katalog vs. E-shop

V Kataogu jsem objevit modely, které nejsou v E-shopu, jak si je mám tedy objednat?

Abrex odpovídá: Abychom zjednodušili nákup našich modelů a orientaci v dostupnosti jednotlivých typů a barev, zobrazujeme v E-shopu pouze modely, které jsou aktuálně skladem. V sekci Katalog pak najdete všechny modely, které jsme v minulosti vyrobili. Některé z nich tak již nejdou objednávat.

Dostupnost modelů v E-shopu

V E-shopu chybí Škoda Felicia 1994 a Octavia 1963 (apod.). Budou se ještě prodávat?

Abrex odpovídá: Ano, všechny základní modely jednotlivých řad se ještě v budoucnu budou vyrábět. O termínu reedicí budete vždy informováni.

E-shop - poštovné

Jaké jsou ceny poštovného ve Vašem E-shopu?

Abrex odpovídá: Ceny poštovného při objednání v našem E-shopu jsou následující: připlatbě dobírkou 120,00 Kč, při platbě převodem (předem) 90,00 Kč. V případě objednávky vyšší než 2500,00 Kč je poštovné zdarma.

Objednání zboží z E-shopu na Slovensko

Odesíláte zboží z E-shopu i na Slovensko? Pokud ano, jaká je cena poštovného?

Abrex odpovídá: Zboží si můžete objednávat i ze Slovenska. Ceny poštovného jsou následující: 250,00 Kč při platbě převodem a 300,00 Kč při odeslání zboží na dobírku.


[ ↑ k obsahu ↑ ]